כשעבודה היא כבר לא מקום שהולכים אליו, אלא משהו שאנחנו עושים

כל הטיפים לעובדים שמתמודדים עכשיו אם האתגרים של עבודה מרחוק. איך עושים את זה נכון ואיך מפתחים מיומנויות שמובילות להצלחה?

העובדים של העולם החדש נדרשים לסגל לעצמם מיומנויות התנהלות עצמית שאינן תלויות באחרים כדי להצליח. געוד הרבה לפני משבר הקורונה היינו כבר במסלול שינוי של עולם העבודה שסימן לנו את הצורך לקחת אחריות על פיתוח מיומנויות שיגבירו את היכולת שלנו להתאים את עצמנו לשינויים ולהבטיח הצלחה ותעסוקה לאורך זמן. בהרצאה זו תשמעו את כל הטיפים לעובדים שמתמודדים עכשיו אם האתגרים של עבודה מרחוק. איך עושים את זה נכון ואיך מפתחים מיומנויות שמובילות להצלחה?

אנחנו כבר מזמן לא בדיון על עצם שאלת העבודה מהבית ובימים אלה רובנו עסוקים בהבנה איך הופכים את העבודה מהבית להצלחה. באופן טבעי, אנחנו פונים להסתכל על מה הארגון והמנהלים צריכים לעשות כדי לתת לעובדים את הכלים והתנאים הנדרשים להצלחה של עבודה מרחוק. אבל בעולם החדש אין מקום להתייחס לעובד עצמו כאל גורם פסיבי ולא כדאי, לא לארגון ולא לעובדים, להשאיר את כל האחריות על הצלחת העבודה מהבית לארגון ולמנהלים. החדשות הטובות הן שאפשר לזהות את הגורמים שעוזרים לכל אחד ואחד מאיתנו לשלוט בהצלחה הזו באמצעות פיתוח אישי של יכולות התומכות בהתנהלות בעבודה מרחוק. אבל אולי חשוב מכך, ניתן להשפיע על הגורמים האלה דרך הכשרות ופיתוח אישי, ללמד ולשפר את התפקוד של העובדים מרחוק על ידי מיקוד באותם גורמים שיש לנו, כעובדים, יותר שליטה עליהם.

בהרצאה זו נסקור את היכולות המרכזיות שתורמות לעבודה מרחוק שאנחנו יכולים לפתח ולתרגל. וגם את מהם הכלים שיעזרו לנו להגיע לביצועים משופרים ואפקטיביים.

ניתן להתאים את מיקוד ההרצאה על פי נושאי המיקוד הייחודיים לכם. דוגמה לשקפים:

הקודם
הבא
ליעוץ והתאמה אישית
large-AX1A2125-2
נירית כהן

אני נירית כהן ובעשור האחרון אני מובילה שיח חדשני על עולם העבודה העתידי והאסטרטגיות הדרושות לאנשים וקריירות, למנהלים וארגונים וגם בממד הלאומי של כלכלה, חברה וחינוך.

חיפוש
המומלצים
הרשמה לבלוג
כדי שתישארו מעודכנים

אנשים. ארגונים. מדיניות.

העולם משתנה סביבנו ופוגש אותנו כל פעם במקום אחר. מה מעניין אתכם היום?
אנשים וקריירות: כדי לחבר אנשים ולפתח קריירות בתוך ארגונים וגם ברמה האישית
מנהלים וארגונים: בשביל להכין את העובדים, התהליכים, המנהיגות והארגון לעתיד
השכלה ומדיניות: כל מה שצריך לעדכן במערכות החינוך, ההשכלה וההכשרה והמדיניות הציבורית

אנשים וקריירות

מנהלים וארגונים

השכלה ומדיניות

כדי שתהיו מוכנים... הירשמו לבלוג